Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Stad Brugge en het Buurtmoment 2019.




STAD BRUGGE maakt in 2019 tijd voor een moment met zijn bewoners.

Ontdek de Locatie in jouw buurt.

  • Heb je voorstellen voor de buurt.
  • Wil je kennismaken met het nieuwe college van Burgemeester en Schepenen.
  • Wil je horen welke klemtonen ze willen leggen in de stad.
  • Wil je onze stadsdiensten beter leren kennen.
  • Wil je jouw buren ontmoeten.
  • Wil je nuttige informatie over Stad Brugge.

Kom dan zeker naar jouw buurtmoment.

VAN HARTE WELKOM

INFORMATIE KLIK HIER

Ontdek de locatie in jouw buurt.

  • Hierna de datums en locaties, wanneer en waar het Stadbestuur BRUGGE  langs komt. 

ASSEBROEK

​Zondag 31  maart 2019 om 10.30 uur.

  • ​​​Hoeve Hangerijn  Gemeneweideweg Zuid 113.

Zaterdag 6 april 2019 om 10.30 uur.

  • ​Daverlo Dries 2.

Zaterdag 18 mei 2019 om 10.30 uur.

  • ​​Olva , Collegestraat 24.

BINNENSTAD

​Zaterdag 30  maart 2019 om 10.30 uur.

  • ​​​Onze-Lieve-Vrouwemagdalena en Steenstraatkwartier Magdalenakerk - Stalijzerstraat 19.

Woensdag 24 april 2019 om 20.00 uur.

  • Burg en Sint-Gilliskwartier  Howest  Sint Jorisstraat 71.

Zaterdag 25 mei 2019 om 10.30 uur.

  • ​​Langestraat Seminariekwartier Groot Seminarie Potterierei 72.

Zaterdag 6 Juli 2019 om 10.30 uur.

  • ​​Ezelstraat en West Brugge Kwartier  Sint Godelieveabdij Boeveriestraat 41.​

CHRISTUS-KONING

​Woensdag 12 juni 2019 om 20.00 uur.

  • ​​​PC De Koepel Gerard Davidstraat 10.

DUDZELE

​Zondag 24 maart 2019 om 20.00 uur.

  • ​​​Zaal De Polder, Stokerij 10.

KOOLKERKE

​Woensdag 3 maart 2019 om 20.00 uur.

  • ​​​Ontmoetingscentrum ' T Reigernest, Arendstraat 12.

LISSEWEGE

​Zondag 19 mei 2019 om 10.30 uur.

  • ​​​Basisschool Ter Poorten  Stationsstraat 25.​

SINT-ANDRIES

​Zondag 12 mei 2019 om 10.30 uur.

  • ​​​Sint-Lodewijkcollege De Ark Magdalenastraat 30.

Zondag 23 juni 2019 om 10.30 uur.

  • ​Freinetschool De Boomhut Koning Leopold III laan 102.

Zaterdag 29 juni 2019 om 10.30 uur.

  • ​​Sporthall Koude Keuken Zandstraat 284.

SINT-JOZEF

​Woensdag 5 Juni 2019 om 20.00 uur.

  • ​​​Lokaal Dienstencentrum De Garve, Pannebekestraat 33.

SINT-KRUIS

​Woensdag 27  maart 2019 om 20.00 uur.

  • ​​​Gemeenschapshuis Sint-Kruis, Moerkerkesteenweg 190.

Zondag 5 mei 2019 om 10.30 uur.

  • ​Basisschool Kantelberg Kleuterafdeling Raadsherenlaan 42.

Woensdag 26 juni 2019 om 20.00 uur.

  • ​​Freinetschool De Tandem, Leopold De Bruynestraat 56.

SINT-MICHIELS

​Zondag 7  april 2019 om 10.30 uur.

  • ​​​Vives - Atrium, Xaverianenstraat 10. 

Zaterdag 11 mei 2019 om 10.30 uur.

  • ​Basisschool Sint-Michiels, afdeling B, Sint-Michielslaan 33. 

​SINT-PIETERS

​Woensdag 8 mei 2019 om 20.00 uur.

  • ​​​Buurtcentrum De Dijk Blankenbergse Steenweg 221. 

Zondag 7 juli 2019 om 10.30 uur.

  • ​Het entrepot, Binnenweg 4.  

​ZEEBRUGGE

 

Zaterdag 15 juni 2019 om 10.30 uur.

  • Gemeenschapshuis Zeebrugge, Marktplein 12.

ZWANKENDAMME

 

Woensdag 15 mei om 20.00 uur.

  • Centrumzaal Lisseweegse Steenweg 79